Про нас

Степ-шоу-балет NARNIA - один із самих перспективних і талановитих колективів, що стрімко розвиває ірландські танці в Україні.
Балет має такі досягнення:

   чемпіон світу з Ceili Dance 2013 р.

   чемпіон світу з Show Dance 2012 р.

   чемпіон Європи з Ceili Dance 2011 р.

   чемпіон Європи з Ceili Dance 2010 р.

На сьогодні двоє учасників колективу є чемпіонами світу з ірландських танців у категорії Solo Dance:

   Віктор Бідний 2012 р.

   Наталія Дискант 2013 р.

Високих результатів колектив досягає завдяки численним тренуванням та регулярному підвищенню рівня своєї кваліфікації.

Степ-шоу-балет NARNIA був організований у 1998 році і став першим танцювальним колективом України, який включив до свого репертуару виконання ірландських танців, чим відразу вирізнився серед безлічі інших естрадних виконавців і колективів.

Завдяки професійному володінню технікою степу і сучасною хореографією, балет здійснює синтез різних стилів і напрямків від традиційного ірландського танцю до джазового, від сучасного хіп-хопу і R&B до класичних постановок.

Універсальність танцювальних можливостей дозволяє колективу працювати на одних майданчиках з провідними артистами, музикантами і колективами України.

Віктор Бідний - керівник балету і хореограф-постановник

Віктор Бідний – чемпіон світу з Solo Dance у World Irish Dance Association 2012 року. Техніку ірландського танцю він опанував від кращих танцюристів Ірландії, неодноразово відвідуючи майстер-класи видатного танцюриста Riverdance Коліна Данна, засновника WIDA Шона Гавана, танцюриста і викладача з Англії Девіда Джеймса та інших відомих вчителів. Сам будучи професійним танцюристом, В. Бідний володіє різними видами хореографії, включаючи модерн, джаз, крамп, тиктоник, диско, техно, контемпорарі, хіп-хоп, фольк і фламенко.